Google+ Google

Zabawa w sypialni

zabawa w sypialniCoraz częściej zabieramy problemy dnia codziennego ze sobą do sypialni.
Codzienne zmagania z problemami w pracy, kryzysem finansowym, kredytami i zwykłymi sprawami ogarniają nas prawie w całości. Czy ma to wpływ na nasz sen? Czy wpływa to na nasze życie seksualne?
Oczywiście.

W czym spać?

Sen jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Aby dobrze wykorzystać czas snu nie wystarczy dobry materac, odpowiedni stelaż i ciepła kołdra. Warto również zadbać o to w czym śpimy. W obecnej chwili mamy cały wachlarz możliwości, wszystko zależy od naszych preferencji; od tego co nam się podoba a co nie, czy stawiamy na komfort i wygodę czy na seksowny wygląd oraz oczywiście od tego czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną.

Nieświeży oddech - wstydliwy problem o poranku

nieswiezy oddechJest ranek po wspólnie spędzonej cudownej nocy, leżycie razem, wtuleni w siebie i leniwie rozpoczyna się dzień. Zamiast rozkoszować się tą chwilą martwisz się swoim nieświeżym oddechem i zastaniawiasz się jak niepostrzeżenie wymknąć się do łazienki by umyć zęby...
Problem nieświeżego oddechu o poranku dotyka bardzo wielu ludzi. Jak donosi „The Daily Express”, powołując się na wyniki sondażu przeprowadzonego przez firmę BioRepair, aż 41%...

Jak pobudzić swoje zmysły w łóżku

seksTwoje libido wygasa? Nuda zaczyna ogarniać Wasze łóżko?
Problem nie wystarczającego libido dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Co ważne, w prawie każdym związku uczucie i pragnienie z czasem i wraz ze zmęczeniem sobą, pracą, życiem zanika…
Co zrobić, by pobudzić libido? Czy są na to sposoby?

Powiedz mi jak śpicie, a powiem Wam jak wygląda Wasz związek

jak spicieWedług najnowszych badań, to w jaki sposób śpimy razem z partnerem/ką w łóżku mówi dużo o naszym życiu, naszym związku.
Jeśli śpimy:
Bardzo blisko siebie, a nasze ciała są splecione jak ciała świeżo upieczonych kochanków, oznacza to, że nasza miłość jest wciąż gorąca a pożądanie między nami nie wygasło.

Jak spać razem i się wyspać?

spac razemDo tej pory nie ustalono jednej, fachowej opinii na temat tego czy spać razem z osobą, którą kochamy czy osobno? Zdania są podzielone, ale my preferujemy sen z partnerem/ką. Niewątpliwie dzięki spaniu razem wzmacnia się nasze poczucie więzi w związku. Zasypianie i wstawanie razem może być przyjemne. Oczywiście we dwoje łatwiej się zrelaksować, co jest kluczowym elementem dobrego snu. 

Strona 1 z 2